Drapichrust SPARTAN

Drapichrust SPARTAN

Drapichrust SPARTAN

Stal: D2 58-60 HRC
Długość ostrza: 62 mm
Szerokość ostrza: 19 mm
Grubość klingi: 2,5 mm
Rękojeść: drewno egzotyczne – ziricote, pin obrazkowy – Spartan, rurka węglowa – przelotka. Pochewka skóra farbowana – neck.
Inne:Ten post ma 2 komentarzy

  1. Powiem szczerze zdjęcia nie są w stanie oddać jak rewelacyjnie jest zrobiony nóż , i choć Aska knives nie jest pierwszą osobą do której sie zgłosiłem po mój pierwszy ręcznie robiony nóż jest jedyną osobą która zgodziła sie zrobić ten nóż tak jak Ja chciałem i za to baaaardzo dziękuje , zazwyczaj odpowiedzi były na zasadzie że moge kupić od kogoś nóż ale już gotowy tak jak go zrobił twórca a Aska knives od samego początku dopytywał czy taka okładzina a może inna i koniecznie chciałem Pin który widać , który jest Wisienką na torcie a wiem że nie było łatwo a jednak Aska go dla mnie tam umieścił i za to Pełen szacun , nóż wykonany perfekcyjnie i cieszę sie że to właśnie od Aska knives jestem właśćicielem pierwszego w moim życiu ręcznie kutego noża , z czystym sumieniem polecam twórce , profesjonalizm i przemiłe podejście do klienta , mam nadzieję że kiedyś uścisne Twoją dłoń , pozdrawiam serdecznie .

  2. Dziękuję bardzo, miło mi było zrobić dla Ciebie ten nóż. To Nasza wspólna praca bo ja tylko zebrałem w całość Twoje oczekiwania i oto powstał DRAPICHRUST Spartan. Dziękuję

Dodaj komentarz